Щодо перевизначення SI

Відео, присвячене перевизначенню основних одиниць Міжнародної системи SI та підготовлене Національним інститутом стандартів та технологій (NIST, США) для Міжнародного бюро з мір та ваг (ВІРМ)

 

Див. Scientists_to_Vote_on_Metric_Makeover

Відеоролік на каналі UATV

Про Національний первинний еталон часу та частоти, що зберігається в ННЦ "Інститут метрології", розповідає Генеральний директор ННЦ "Інститут метрології" д.т.н., доц. П.І. Неєжмаков та вчені-зберігачі інституту

Докладніше...

 

"Харків - столиця метрології" - інтерв'ю з Генеральним директором ННЦ "Інститут метрології" д.т.н., доц. П.І.Неєжмаковим у студії телеканалу "Simon"

Див. https://www.objectiv.tv/2018/10/08/harkiv-stolitsya-metrologiyi/

 

"Харківські метрологи долучаться до історичної зміни одиниць вимірювання" - новина на сайті газети "Слобідський край", присвячена проведенню ХІ Міжнародної науково-технічної конференції "Метрологія та вимірювальна техніка"

Див. http://www.slk.kh.ua/news/oblast-online/xarkivski-metrologi-doluchatsya-do-istorichnoyi-zmini-odinic-vimiru.html

Результати XI Міжнародної науково-технічній конференції "МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА" яка відбулась 9-11 жовтня 2018 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру “Інститут метрології” Мінекономрозвитку України під егідою СООМЕТ.

Докладніше... 

Проект "Три хвилини про науку" присвячений 100-річчю НАН України.

Постійний експерт проекту - Голова Північно-східного наукового центру НАН та МОН України, академік В.Семіноженко.

Інтерв'ю з Генеральним директром ННЦ "Інститут метрології" проф., д-ром П.І.Неєжмаковим

https://www.youtube.com/watch?v=OUGHPkerOYM

Приєднання України до Метричної Конвенції

Шановні колегі, Міністерство закордонних та Європейских справ Франції сьогодні повідомило ВІРМ, що Україна приєдналась до Метричної Конвенції, з датой приєднання 7 серпня 2018 року. Вітаємо!

31 липня 2018 року для працівників Національного наукового центру «Інститут метрології» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції. 

Докладніше ...

20 травня - Всесвітній День метрології. Всесвітній день метрології цього року є хвилюючим кроком для міжнародної спільноти, що займається вимірюваннями, з огляду очікуваної зміни визначень основних одиниць Міжнародної системи одиниць (SI) через фундаментальні сталі, яка поліпшить узгодженість, надійність та точність міжнародної системи вимірювань.

Докладніше...

9-11 жовтня 2018 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру «Інститут метрології» Мінекономрозвитку України під егідою СООМЕТ відбудеться ХI Міжнародна науково-технічна конференція «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» («Метрологія-2018»)

Докладніше...

Орган з сертифікації та оцінки відповідності «Метрологія» ННЦ «Інститут метрології» [Перейти] перший в Україні отримав призначення на виконання робіт з оцінки відповідності неавтоматичних зважувальних приладів за Технічним регламентом щодо неавтоматичних зважувальних приладів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від  16.12.2015 №1062 та Технічним регламентом засобів вимірювальної техніки затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 163.

16 грудня 2016 року відбулося підписання Угоди [Тут] між БелГІМ та ННЦ "Інститут метрології" про визнання результатів випробувань засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) з метою затвердження типу або оцінки відповідності. 

Підписання цієї Угоди надає можливість виробникам засобів вимірювальної техніки, що провели випробування з метою оцінки відповідності в ННЦ «Інститут метрології», без додаткових витрат на випробування внести свої засоби вимірювальної техніки до реєстру Республіки  Білорусь. 

Запрошуємо виробників засобів вимірювальної техніки до співпраці!

Дата скасування наступних основоположних стандартів з метрології - 29.03.2017

Докладніше...

Досягнення науки та сучасні події Х Міжнародної науково-технічної конференції "Метрологія та вимірювальна техніка" (Метрологія – 2016) висвітлюють агенції новин.

Докладніше...

5–7 жовтня 2016 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру «Інститут метрології» під егідою COOMET відбулась X Міжнародна науково-технічна конференція «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» («Метрологія-2016») 

Докладніше...

Темою Всесвітнього дня метрології 2016 року обрано «Вимірювання у динамічному світі». Тема була обрана для узгодження зі зростаючим швидким темпом змін у науці вимірювання, і дійсно оточуючого нас світу.

Докладніше...

5-6 квітня 2016 р. успішно відбулася зовнішня перевірка (peer review) системи менеджменту якості ННЦ “Інститут метрології”

Докладніше...

5-7 жовтня 2016 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру «Інститут метрології» Мінекономрозвитку України під егідою СООМЕТ відбудеться Х Міжнародна науково-технічна конференція «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» («Метрологія-2016»)

Докладніше...

Щодо постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт".

Докладніше...

20 травня - Всесвітній День метрології. Тема, обрана на 2015 рік - «Метрологія для світла та світло для метрології».

Докладніше...

Щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій". 

Докладніше...

ННЦ "Інститут метрології" у 2014р. пройшов чергову процедуру уповноваження (атестації) на право виконання метрологічних робіт та має чинні свідоцтва.

Докладніше...

15–17 жовтня 2014 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру «Інститут метрології» під егідою COOMET відбудеться IX Міжнародна науково-технічна конференція «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» («Метрологія-2014») 

Докладніше...

18–20 Листопада 2013 р. пройшла конференція «Метрологія в хімії Реалізація технічних вимог ISO/IEC 17025».

Докладніше... 

18-е Засідання ТК КООМЕТ 1.6 «Маса і пов'язані з нею величини» відбулося 16 – 17 жовтня 2013 р. в ННЦ «Інститут метрології», м. Харків.

Докладніше... 

31 травня 2013 р. проведено семінар «Важливість калібрування і простежуваності для торгівлі з країнами ЄС». 

20 травня - Всесвітній День метрології. Тема, обрана на 2013 рік - «Виміри у повсякденному житті».

Докладніше...

9–11 жовтня 2012 р. у м. Харкові на базі Національного наукового центру «Інститут метрології» під егідою COOMET відбулась VIII Міжнародна науково-технічна конференція «МЕТРОЛОГІЯ ТА ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» («Метрологія-2012»)

Докладніше...

05-06 липня 2012 в ННЦ «Інститут метрології» відбулося засідання Робочої групи Технічного Комітету КООМЕТ ТК 5 «Спільні наукові дослідження». 

Докладніше...

«Метрологія та вимірювальна техніка» (МВТ-2011). 10-13 жовтня 2011 р. Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний центр «Інститут метрології», Московський інститут експертизи та випробувань, Союз метрологів Болгарії проводять міжнародну науково-технічну конференцію «Метрологія та вимірювальна техніка» (МВТ-2011). 

Докладніше...