24-те засідання Ради Президента СООМЕТ

24-те засідання Ради Президента СООМЕТ було проведено 27–28 листопада 2019 р. у Тбілісі, Грузія.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ, Голова Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ та представники Національних Секретаріатів СООМЕТ.

Від ННЦ "Інститут метрології" у засіданні взяли участь Генеральний директор, Член СІРМ, Віце-президент СООМЕТ, Голова ТК 4 проф. П.І. Неєжмаков та начальник НДЛ-42, Секретар ТК 4, Голова ПК 4.1 Ю.Ю. Буняєва

Докладніше


16-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

2–3 жовтня 2019 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, в м. Баку, Азербайджан, відбулося 16-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь Голови підкомітетів ТК 4, члени ТК 4 та їх представники з 8 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Киргизстану, Молдови, Німеччини, Росії, Узбекистану та України), а також Ч. Куанбаєв, співробітник Департаменту з міжнародних зв’язків та комунікації Міжнародного бюро з мір та ваг (BIPM), та Т. Тасіч, співробітник з нарощування потенціалу Секретаріату Європейської асоціації національних метрологічних інститутів (EURAMET).

Від ННЦ "Інститут метрології" у засіданні взяли участь Генеральний директор, Член СІРМ, Віце-президент СООМЕТ, Голова ТК 4 проф. П.І. Неєжмаков; начальник НДЛ-42, Секретар ТК 4, Голова ПК 4.1 Ю.Ю. Буняєва та перекладач І кат. НДЛ-42 Т.П. Омєлічева

Докладніше


29-те засідання Комітету СООМЕТ

29-те засідання Комітету СООМЕТ відбулося 3-4 квітня 2019 р. у Дрездені, Німеччина. Напередодні засідання, 2 квітня, було проведено 17-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ та одноденний семінар СOOMET–BIPM "Результати розгляду (аналізу) Угоди CIPM MRA: звірення та СМС".

Від ННЦ "Інститут метрології" у заходах взяли участь Генеральний директор проф. П.І. Неєжмаков - Віце-президент СООМЕТ, Член Комітету СООМЕТ від України, Голова ТК 4 "Інформація та навчання"; начальник лабораторії Ю.Ю. Буняєва - Національний Секретаріат СООМЕТ в Україні, секретар ТК 4; с. н. с. І.О. Колозинська - Голова ТК 1.6 "Маса та пов’язані з нею величини"; в.о. начальника лабораторії О.Л. Костріков - Голова ТК 1.5 "Довжина та кут"; перекладач І кат. Т.П. Омєлічева

Докладніше...


23-тє засідання Ради Президента СООМЕТ

27–29 листопада 2018 р. у м. Мінськ, Білорусь, відбулося 23-тє засідання Ради Президента СООМЕТ.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ, Голова ТК 3.1 “Технічний комітет Форуму якості”, представники Національних Секретаріатів СООМЕТ та експерти РТВ

Докладніше


15-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

24–25 жовтня 2018 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, в м. Гебзе, Туреччина, відбулося 15-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь Голови підкомітетів, члени ТК 4 та їх представники з 8 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Молдови, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Узбекистану та України)

Докладніше


Курс BIPM "Навчання тренерів": перехід на ISO/IEC 17025:2017 у рамках CIPM MRA

Курс BIPM "Навчання тренерів": перехід на ISO/IEC 17025:2017 у рамках CIPM MRA було проведено 23-24 травня 2018 р. у BIPM, Севр, Франція.

Докладніше


Засідання ПК 4.1 "Сприяння в розвитку основ метрологічної інфраструктури країн-членів СООМЕТ"

Засідання ПК 4.1 "Сприяння в розвитку основ метрологічної інфраструктури країн-членів СООМЕТ" відбулося 19 квітня 2018 р. в ННЦ "Інститут метрології", Харків, Україна.

У засіданні взяли участь 8 чоловік з 4 країн-членів СООМЕТ (Казахстану, Молдови, Німеччини та України), члени ТК 4 і ПК 4.1, а також їх представники.

Докладніше 


28-ме засідання Комітету СООМЕТ 

10–12 квітня 2018 р. в Сараєво, Боснія та Герцеговина, відбулися 28-ме засідання Комітету СООМЕТ, 16-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ та семінар в рамках програми BIPM з нарощування потенціалу та передавання знань (СВ&КТ) для директорів НМІ країн-членів СООМЕТ.

У роботі зазначених заходів взяли участь взяли участь Члени Комітету СООМЕТ та їхні офіційні представники, Голови Технічних комітетів СООМЕТ і представники Національних секретаріатів СООМЕТ з 17 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Китаю, Куби, Литви, Молдови, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Узбекистану та України), представники міжнародних метрологічних організацій: М.Мілтон, директор ВІРМ; Б.Джекельман, Голова EURAMET; В.Шмід, Секретаріат EURAMET; Я.Данміл, помічник Директора BIML; М.Звягін, виконавчий секретар JCRB 

Докладніше


22-ге засідання Ради Президента СООМЕТ

29–30 листопада 2017 р. у м. Брауншвейг, Німеччина, відбулося 22-ге засідання Ради Президента СООМЕТ.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ, Голови Форуму якості СООМЕТ та ТК 3.1 “Технічний комітет Форуму якості”, представники Національних Секретаріатів СООМЕТ

Докладніше


14-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

31 жовтня – 1 листопада 2017 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, в м. Кишинів, Молдова, відбулося 14-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь члени ТК 4 та їх представники з 10 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови, Німеччини, Росії, Таджикистану та України)

Докладніше 


VІI Міжнародний конкурс СООМЕТ "Кращий молодий метролог – 2017"

VІI Міжнародний конкурс СООМЕТ "Кращий молодий метролог" відбувся 17–18 травня 2017 р. в Астані, Казахстан

Докладніше


27-ме засідання Комітету СООМЕТ

26–28 квітня 2017 р. у м. Мінськ, Білорусь, відбулися 27-ме засідання Комітету СООМЕТ, 15-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ та семінар “СООМЕТ – 25: історія, результати та перспективи співробітництва”.

У роботі зазначених заходів взяли участь Члени Комітету СООМЕТ та їхні офіційні представники, Голови Технічних комітетів СООМЕТ і представники Національних секретаріатів СООМЕТ з 17 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Китаю, Куби, Литви, Молдови, Німеччини, Росії, Словаччини, Таджикистану, Узбекистану та України), представники міжнародних метрологічних організацій: Ч.Куанбаєв, спеціаліст департаменту ВІРМ з міжнародних зв’язків; Я.Данміл, помічник Директора BIML

Докладніше


21-ше засідання Ради Президента СООМЕТ

8–9 листопада 2016 р. у м. Астана, Казахстан, відбулося 21-ше засідання Ради Президента СООМЕТ.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ, Голови Форуму якості СООМЕТ та ТК 3.1 "Технічний комітет Форуму якості", представники Національних Секретаріатів СООМЕТ та інші запрошені гості, серед яких представники Євразійської економічної комісії

Докладніше


13-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

18–19 травня 2016 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, в м. Брауншвейг, Німеччина, відбулося 13-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь члени ТК 4 та їх представники з 9 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Росії, Таджикистану та України)

Докладніше 


26-те засідання Комітету СООМЕТ

У період з 19 по 21 квітня 2016 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, відбулися 26-те засідання Комітету CООМЕТ та 14-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ. Засідання проходили в м. Єреван, Вірменія.

У роботі зазначених заходів взяли участь Члени Комітету СООМЕТ та їхні офіційні представники, Голови Технічних комітетів СООМЕТ і представники Національних секретаріатів СООМЕТ з 12 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Куби, Німеччини, Росії, Словаччини, Таджикистану, Узбекистану та України), представники міжнародних метрологічних організацій: Е.Хенсон, Помічник Директора ВІРМ з міжнародних зв’язків; Я.Данміл, Заступник Директора BIML, а також С.Шуянг, заступник Директора Національного інституту метрології (НІМ) Китаю, разом з іншими представниками НІМ

Докладніше


20-те засідання Ради Президента СООМЕТ

3–4 листопада 2015 р. у м. Мінськ, Білорусь, відбулося 20-те засідання Ради Президента СООМЕТ.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ, Голови Форуму якості СООМЕТ та ТК 3.1 "Технічний комітет Форуму якості", Заступник Голови Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ, представники Національних Секретаріатів СООМЕТ та інші запрошені гості

Докладніше


12-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

6–8 жовтня 2015 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, в м. Тбілісі, Грузія, відбулося 12-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь Голови підкомітетів ТК 4, члени ТК 4 та їх представники з 8 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Таджикистану та України), а також представник Глобальної метрологічної Академії (GMA) Національного метрологічного інституту Кореї (KRISS) Сангвук Сео

Докладніше 


VI Міжнародний конкурс "Кращий молодий метролог КООМЕТ – 2015"

VI Міжнародний конкурс "Кращий молодий метролог КООМЕТ – 2015" відбувся 17–18 червня 2015 р. в Києві, Україна

Докладніше


25-те засідання Комітету СООМЕТ

У період з 26 по 28 травня 2015 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, відбулися 25-те засідання Комітету CООМЕТ, 13-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ та Семінар, присвячений 15-й річниці Угоди CIPM MRA, "15 років Угоди CIPM MRA: проблеми у реалізації та шляхи підвищення ефективності". Засідання проходили в м. Худжанд, Таджикистан.

У роботі зазначених заходів взяли участь Члени Комітету СООМЕТ та їхні офіційні представники, Голови Технічних комітетів СООМЕТ і представники Національних секретаріатів СООМЕТ з 12 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Німеччини, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України), представники міжнародних метрологічних організацій: Е.Хенсон, Помічник Директора ВІРМ з міжнародних зв’язків; Я.Данміл, Заступник Директора BIML, Ю.Дуан, заступник директора Національного інституту метрології Китаю, та Р.МакКатчен, Регіональний представник з питань оточуючого середовища, науки, технологій та охорони здоров’я Посольства США в Казахстані

Докладніше


19-те засідання Ради Президента СООМЕТ

10–11 грудня 2014 р. у м. Брауншвейг, Німеччина, відбулося 19-те засідання Ради Президента СООМЕТ.

У роботі засідання взяли участь члени Ради Президента СООМЕТ та їх представники, а також Виконавчий секретар Об’єднаного комітету регіональних метрологічних організацій (RMO) та Міжнародного бюро мір та ваг (JCRB) Ч. Куанбаєв

Докладніше


11-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

21–23 жовтня 2014 р. в м. Єреван, Вірменія, відбулося 11-те засідання Технічного комітету СООМЕТ ТК 4 "Інформація та навчання".

У роботі засідання взяли участь Голови Підкомітетів ТК 4, члени ТК 4 та їхні представники з 10 країн-членів СООМЕТ (Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України)

Докладніше 


24-те засідання Комітету СООМЕТ

У період з 15 по 17 квітня 2014 р., згідно графіку проведення засідань структурних органів СООМЕТ, відбулися 24-те засідання Комітету CООМЕТ та 12-те засідання Об’єднаного комітету з еталонів СООМЕТ. Засідання проходили в м. Єкатеринбург, Російська Федерація.

У роботі 24-го засідання Комітету CООМЕТ взяли участь члени Комітету СООМЕТ та їхні офіційні представники, голови Технічних комітетів СООМЕТ і представники Національних секретаріатів СООМЕТ з 11 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Німеччини, Казахстану, Киргизстану, Росії, Словаччини, Таджикистану, Узбекистану та України), представники міжнародних метрологічних організацій: Ч.Куанбаєв, Виконавчий секретар JCRB; С.Паторей, Директор BIML, а також М. Четинташ та Р. Хамід, Директор та Начальник лабораторії Інституту метрології ТУБЕТАК УМЕ (Туреччина) відповідно