Головна» Діяльність» Міжнародні співвідносини» Співробітництво» COOMET» ТК 5 «Спільні наукові дослідження»

Під час візиту директора ВНИИОФИ В. Крутікова в ННЦ «Інститут метрології» було підписано Угоду про співпрацю між ННЦ «Інститут метрології» і ФГУП «ВНИИОФИ».

У засіданні взяли участь:

  • Президент КООМЕТ Володимир Крутіков (ВНИИОФИ, Росія);

Віце-президенти COOMET:

  • Клаус-Діттер Зоммер (РТВ, Німеччина);
  • Мартін Галай, (SMU, Словаччина);
  • Павло Нєєжмаков (ННЦ «Інститут метрології», Україна);

А також представники Секретаріату COOMET та Національних Секретаріатів з Німеччини, Росії та України.

На засіданні розглядалися питання, пов'язані з необхідністю проведення спільних досліджень у COOMET, були визначені спільні цілі та рамки Євро-Азіатських метрологічних досліджень (EAMRV), бажане соціальний та економічний вплив, можливі стилі співробітництва, процедура для визначення та застосування EAMRV та інші.

Також на засіданні було розглянуто результати, отримані в ході заповнення представниками країн-учасниць COOMET трьох опитувальних листів, а саме:

  • Опитувальник № 1 Існуючі науково-дослідні і дослідно-конструкторські ресурси, можливості, здібності та міжнародне співробітництво НМІ;
  • Опитувальник № 2 Бажані ресурси, можливості і якість національної інфраструктури калібрувань, вимірювань та випробувань;
  • Опитувальник № 3 Метрологія для майбутнього і потреби у спільних метрологічних дослідженнях.

Була намічена діяльність між засіданнями.

Наступне засідання ТК 5 було вирішено провести в рамках 17-го засідання Ради Президента COOMET, яке відбудеться 14-15 листопада 2012 р. в м. Львів, Україна.

По закінченні обговорення питань з проведення спільних наукових досліджень була проведена Урочиста передача справ новому Секретаріату COOMET.

Під час візиту директора ВНИИОФИ В. Крутікова в ННЦ «Інститут метрології» було підписано Угоду про співпрацю між ННЦ «Інститут метрології» і ФГУП «ВНИИОФИ».