Главная» Деятельность» Основы метрологии» Украинский метрологический журнал

Якщо Ваша професійна діяльність пов’язана з вимірюваннями або забезпеченням єдності вимірювань, Вас зацікавить «Український метрологічний журнал», що видається Національним науковим центром «Інститут метрології».

Cтатті журналу отрумують цифровий ідентифікатор DOI. Нуметровані статті можна знайти [ТУТ]. Наша редакція спрямувала зусилля, щоб надати журналу академічну форму і покращити якість видання в цілому. Попередні номери також публікуються на сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського [Тут].

На сторінках журналу для широких кіл науковців, викладачів, промисловців, представників влади розміщено найповнішу та найновішу інформацію зі сфери метрології, а саме: законодавчих основ метрології, методів і засобів вимірювань в окремих галузях, еталонів, зразків засобів вимірювальної техніки, стандартних зразків, фундаментальної та теоретичної метрології, стандартизації, сертифікації, захисту прав споживачів, міжнародного співробітництва, технічних та довідкових даних про засоби вимірювань.

«Український метрологічний журнал» зареєстрований у Вищій атестаційній комісії (ВАК) України Постановою президії ВАК від 18 листопада 2009 р. № 1-05/5.

Мови журналу: українська та російська; англійською – зміст та анотації статей.

Періодичність виходу журналу – 1 раз на квартал. Вартість передплати на 2017 р. [Тут]: 
на 3 місяці – 90 ₴;
на 6 місяців – 180 ₴;
на 12 місяців – 360 ₴.

«Український метрологічний журнал» можна передплатити в усіх відділеннях зв’язку. Передплатний індекс 40515.

Адреса редакції: 61002, м. Харків, вул. Мироносицька, 42, ННЦ «Інститут метрології»
Тел.: (057) 704-98-43
Факс: (057) 700-34-47
E-mail: journal(at)metrology.kharkov.ua