Головна» Структура» Підрозділи» Метрологічний навчально-видавничий центр

НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР «ІНСТИТУТ МЕТРОЛОГІЇ» є головною організацією із забезпечення єдності вимірювань в Україні. Створену в ННЦ еталонну базу, що складається з 53 державних та 16 вторинних еталонів, визнано національним надбанням. Наша установа має великий науково-технічний потенціал та практичний досвід, який передається шляхом підвищення кваліфікації фахівців у галузі метрології за всіма видами вимірювань. Надання освітніх послуг проводиться відповідно до Ліцензії МОН України Серія АЕ № 285827 від 15.01.2014р.

ННЦ «Інститут метрології» запрошує на курси підвищення кваліфікації.

Увага! ННЦ "Інститут метрології" запроваджує дистанційну форму навчання

 

У зв’язку із введенням карантину в усіх закладах освіти України незалежно від форми власності і сфери управління та на виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки (лист №1/9-154 від 11.03.2020р.), ННЦ «Інститут метрології» запроваджує дистанційну форму проведення курсової підготовки з підвищення кваліфікації фахівців.

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання, які відбудуться з січня-лютого 2021 року і далі – щомісяця згідно Плану набору слухачів.