Головна» Структура» Підрозділи» Філія Кафедри метрології та технічної експертизи ХНУРЕ

Філія кафедри МТЕ ХНУРЕ при ННЦ "Інститут метрології"

Філія кафедри метрології та технічної експертизи (МТЕ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) при ННЦ "Інститут метрології" існує більше 20 років.

У різні роки на кафедрі викладали провідні вчені ННЦ "Інститут метрології". На цей час філію очолює генеральний директор ННЦ "Інститут метрології" д.т.н. проф. Неєжмаков П.І., а викладацьку роботу ведуть д.т.н., проф. Павленко Ю.Ф. та д.т.н., с.н.с. Народницький Г.Ю.

Лекційні заняття студентів проводяться на території ННЦ "Інститут метрології" в обладнаних аудиторіях, а практичні і лабораторні роботи – в приміщеннях, де безпосередньо експлуатуються національні еталони України.

Основним курсом, який викладається на філії, є "Державні еталони України", але крім нього читаються й інші курси за замовленнями кафедри (вимірювання неелектричних величин, основи квантової метрології, законодавча метрологія тощо).

 

У зв'язку із світовою пандемією COVID-19 заняття на філії, які організовано з дотриманням медичних і соціальних норм, не припиняються, але будуть також підтримуватись розміщенням на сайті ННЦ "Інститут метрології" з жовтня 2020 р. учбовими та методичними матеріалами за курсом "Державні еталони України".

 

Наразі на сайті розміщено:

 

- Основний підручник за курсом: "Забезпечення єдності електрорадіовимірювань" - за ред. Ю.Ф. Павленка. – Харків. – 2014

- Додатковий підручник "Вступ до квантової метрології" за ред. Ю.Ф. Павленка. – Харків. – 2017

- Стаття "Чому керівники міжнародної метрології назвали Нову SI "фундаментально кращою" і чи може вона бути ще кращою?" - П.І. Неєжмаков, Ю.Ф. Павленко, Ю.Ю. Буняєва. - Харків. - 2019

- Короткий довідник за курсом (конспект)

- Теми рефератів

- Екзаменаційні питання

- План лекцій за курсом ДЕУ

 

Викладач - д.т.н., проф. Павленко Юрій Федорович

Тел. моб.: 066 209 12 89