Головна» Діяльність» Міжнародні співвідносини» Співробітництво» COOMET» 16-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

16-те засідання ТК 4 "Інформація та навчання"

16-те засідання ТК 4 “Інформація та навчання” було проведено 2–3 жовтня 2019 р. у Баку, Азербайджан.

Завданнями засідання було обговорення результатів діяльності ТК 4 у 2018–2019 рр. та завдань розвитку на 2020 р.

У роботі засідання взяли участь Голови підкомітетів ТК 4, члени ТК 4 та їх представники з 8 країн-членів СООМЕТ (Азербайджану, Білорусі, Киргизстану, Молдови, Німеччини, Росії, Узбекистану та України), а також Ч. Куанбаєв, співробітник Департаменту з міжнародних зв’язків та комунікації Міжнародного бюро з мір та ваг (BIPM), та Т. Тасіч, співробітник з нарощування потенціалу Секретаріату Європейської асоціації національних метрологічних інститутів (EURAMET).

На засіданні було розглянуто 16 питань порядку денного, серед яких:

• основні результати діяльності ТК 4 СООМЕТ у 2018–2019 рр.;

• реалізація Програми робіт ТК 4 СООМЕТ на 2018–2020 рр.;

• виконання проектів СООМЕТ в рамках ТК 4;

• діяльність підкомітетів ТК 4;

• діяльність у рамках Програми BIPM з нарощування потенціалу та передавання знань (CB&KT);

• співробітництво з EURAMET;

• результати VІII Міжнародного конкурсу “Кращий молодий метролог СООМЕТ – 2019”;

• проект Програми розвитку СООМЕТ на 2020–2023 рр. у галузі інформації та навчання.

Під час засідання було проінформовано щодо результатів діяльності ТК 4 у 2018–2019 рр. та проведених заходів у рамках ТК 4. Було надано детальну інформацію щодо виконання рішень 15-го засідання ТК 4, а також щодо рішень, прийнятих під час 23-го засідання Ради Президента СООМЕТ та 29-го засідання Комітету СООМЕТ.

Також було представлено інформацію щодо стану реалізації Програми робіт ТК 4 на 2018–2020 рр. Члени ТК 4 схвалили діяльність технічного комітету у звітний період та запропонували актуалізувати Програму робіт у зв’язку з виконанням деяких проектів та відкриттям нових.

Координаторами тем у рамках ТК 4 було представлено результати робіт за темами у звітний період. Учасники засідання запропонували декілька нових проектів з проведення навчальних заходів.

У рамках питання щодо результатів діяльності підкомітетів ТК 4 у звітний період було уточнено напрямки діяльності ПК 4.1 та ПК 4.3.

Співробітником департаменту BIPM з міжнародних зв’язків та комунікації Ч. Куанбаєвим було представлено інформацію про Програму BIPM з нарощування потенціалу та передавання знань (CB&KT) та участь представників СООМЕТ у цій Програмі.

Співробітником Секретаріату EURAMET з нарощування потенціалу Т. Тасічем було надано інформацію про діяльність EURAMET в області нарощування потенціалу та передавання знань.